Allyson Wright, Community Manager bij Google Mijn Bedrijf heeft zopas aangekondigd dat de menu-editor met prijzen vanaf nu wereldwijd beschikbaar is voor alle bedrijven.
Deze functie was in eerste instantie enkel toegankelijk voor horecabedrijven, kapsalons e.d. Maar in april 2018 werd de functie ook toegankelijk voor andere bedrijven maar nog niet wereldwijd. In Nederland en België was de functie toen nog niet te vinden. Maar daar is nu dus eindelijk verandering in gekomen. Dankzij deze functie kunnen horecabedrijven, kapsalons e.d hun menu (met prijzen) toevoegen. Andere bedrijven kunnen hun diensten (services) toevoegen (ook met prijzen).
Hoe maak ik gebruik van deze functie?
1. Log in op Google Mijn Bedrijf en ga naar de vermelding die je wilt bewerken.
2. Klik in het menu op “Informatie” en zoek vervolgens naar “Menu” of “Services” en klik erop:
3. Je komt nu in een scherm terecht waar je een item kunt toevoegen aan je menu of dienstenmenu:
De rest wijst zichzelf uit. Veel succes toegewenst!
Gelukkige vader, Oprichter van Nethit.nl & SEOnieuws.com, Webdesigner, SEO specialist en Usability Freak. Gek op Linux en verslaafd aan scoren in Google.
Kim Pittoors
Laatste berichten van Kim Pittoors (toon alles)
- Google December 2024 Spam Update: Pre-Kerst Chaos! - 23 december 2024
- Google December 2024 Core Update afgerond: Wat Is Er Gebeurd? - 20 december 2024
- Google wil Core Updates doorlopend maken zodat updates geen grote gebeurtenissen meer zijn - 13 december 2024